2021 წლის 3 ივნისს დასუფთავების კომპანია Fresh Space სამი წლის იუბილეს აღნიშნა.
კომპანიის საქმიანობის კონცეფცია ეფუძნება მომხმარებლების უნიკალურ საჭიროებებზე მორგებული დასუფთავების სერვისების შეთავაზებას.
პროფესიონალიზმსა და საიმედოობაზე ორიენტირებით, Fresh Space გახდა შეუცვლელი პარტნიორი ბიზნესებისთვის, რომლებსაც ესაჭიროებათ ერთჯერადი და მრავალჯერადი, მაღალი ხარისხის დასუფთავების მომსახურების მიღება. ამასთანავე, კერძო პირებთან თანამშრომლობა და საუკეთესო სერვისის შეთავაზება კომპანიის მთავარ ხაზს წარმოადგენს.
Fresh Space-მა ბაზარზე ოპერირება 2021 წელს დაიწყო და დაარსების დღიდან თავისი კლიენტებისთვის სანდრო პარტნიორი გახდა.
კომპანია სპეციალიზებულია B2B სერვისებში, რაც ხანგრძლივი ურთიერთობების ჩამოყალიბების საფუძველი გახდა სხვადასხვა ბიზნესოპერატორთან; აღნიშნული მოიცავს როგორც მცირე ოფისების მომსახურებას, ისე მსხვილი ობიექტების დასუფთავებასა და კორპორაციულ სერვისებს.
„მოხარულნი ვართ, რომ ჩვენს გუნდთან ერთად გამოვიარეთ ეს სამი წელი და იმედი გვაქვს, მომდევნო წლებში, ჩვენი სერვისების არეალის გაფართოებით, საქართველოს სხვადასხვა ქალაქშიც შევძლებთ კლიენტებისთვის საიმედო მეგზურობის გაწევას”, – განაცხადა თეონა ბაღუშვილმა, Fresh Space-ის დამფუძნებელმა და დირექტორმა.
„ჩვენი სლოგანი – „სუფთა გარემო უკეთესი განწყობისთვის”, არის ის ამოსავალი წერტილი, რომელსაც ჩვენი ყოველდღიური საქმიანობა ეფუძნება”, – აცხადებს თამარ მირცხულავა, კომპანიის თანადამფუძნებელი.
Fresh Space-ს გამოარჩევს თანამედროვე დასუფთავების ტექნიკისა და პრემიუმკლასის დასუფთავების საშუალებების გამოყენება, როგორიცა კერხერი, გრასი და ბაგი. კომპანიის გამოცდილი პროფესიონალთა გუნდი უზრუნველყოფს უმაღლესი ხარისხის სისუფთავესა და ჰიგიენის სტანდარტებს ყველა სივრცეში.
Fresh Space რჩება ორიენტირებული ინოვაციებსა და უწყვეტ გაუმჯობესებაზე. წინდახედული მიდგომით, კომპანია მიზნად ისახავს, გააფართოოს მომსახურების შეთავაზებები, განახორციელოს მდგრადი პრაქტიკა და კიდევ უფრო გაზარდოს მომხმარებლის კმაყოფილება.
ბიზნესებისთვის, რომლებსაც ესაჭიროებათ მუდმივი პარტნიორი ამ სფეროში, Fresh Space განიხილება, როგორც შეუცვლელი „მეგობარი”.
კომპანიის დამფუძნებლები გამოხატავენ მადლიერებას მომხმარებელთა მიმართ, მათ მიერ გამოჩენილი ნდობისა და მხარდაჭერისთვის.

On June 3, 2021, the cleaning company Fresh Space celebrated its three-year anniversary.
Fresh Space commenced operations in 2021 and has established itself as a reliable and trusted partner for its clients from the very beginning.
The company specialises in B2B services, which has laid the foundation for building long-term relationships with various business operators. This includes servicing small offices as well as providing cleaning and corporate services for large facilities.
"We are delighted to have completed these three years together with our team, and we are hopeful that in the coming years, by expanding the reach of our services, we will be able to provide reliable support to clients in various cities across Georgia," – said Teona Bagushvili,Fresh Space-, founder and Director.
"Our slogan — 'A Clean Environment for a Better Mood' — is the guiding principle that underpins our daily operations." – said Tamar Mirtskhulava, company co-founder.
What sets Fresh Space apart is the use of modern cleaning equipment and premium cleaning products, such as Kärcher. Grass and Bagi.The company's experienced team of professionals ensures the highest quality cleanliness and hygiene standards in all spaces.
Fresh Space remains focused on innovation and continuous improvement. With a forward-thinking approach, the company aims to expand its service offerings, implement sustainable practices, and further increase customer satisfaction.
For businesses that require a constant partner in this field, Fresh Space is considered an indispensable "friend".
The company's founders express their gratitude to the customers for the trust and support they have shown.